"PRZYJAZNA EDUKACJA"

Biblioterapia
Statut konstytucją szkoły

„Jak motywować ucznia do nauki?” – na to pytanie i wiele innych próbowali znaleźć odpowiedź nauczyciele Szkoły Podstawowej w Otałęży, którzy uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym motywacji ucznia do nauki.
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli w Tarnobrzegu wraz z prowadzącą składa serdeczne podziękowania p. dyrektor Halinie Czerwiec oraz uczestnikom zajęć za bardzo twórczą i życzliwą atmosferę. To nauczyciele z pasją, którzy na pewno znajdą sposób, żeby „zapalić” swoich uczniów do nauki.

W ekscytującym spacerze  pod pachą z książką,  jako lekarstwem na bolączki dzieci, dorosłych, podczas kursu „Rozwijanie przez czytanie. Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji” brały udział nauczycielki szkół podstawowych w Woli Mieleckiej i Otałęży.
Prowadząca  zajęcia dr Wanda Matras-Mastalerz, pracownik naukowy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, oczarowała Panie klasą kompetencji, ekspresją słowa, barwnymi opisami niezwykłych przygód, ukazaniem wartości bliskich i niezbędnych w codziennych zmaganiach.
„Sprawca zdarzenia”,  Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli w Tarnobrzegu, składa ukłon p. dyrektor Małgorzacie Jastrząb za serdeczną życzliwość.